Ev Kedisi Çiftleşme Sorunundan Kurtulma

  • Home
  • Kedi
  • Ev Kedisi Çiftleşme Sorunundan Kurtulma

Evde kısırlaştırılmamış kedi besleyen bizim gibi ailelerin en büyük sorunları kedilerin çiftleşme dönemlerinde ortaya çıkan zorlu sorunlardır. Peki Ev Kedisi Çiftleşme Sorunundan Kurtulma nasıl olabilir.

Ev Kedisi Çiftleşme Sorunundan Kurtulma

Kedinizi kısırlaştırmadıkca böyle birşey tam olarak yok fakat bu sorunu en az kargaşa ile çözebilmek var, özellikle de bizim gibi evinde bir tane kedisi olanlar yani kedisinin eşi olmayanlar için büyük sorun.
O kadar büyük bir sorun ki o dönemler boyunca yüksek sesle miyavlamalar, evin sağına soluna koku bırakma amacıyla çiş yapmalar, ve bence en önemli sorun olan çiftleşme güdüsü ile acı çekmesi.

Çiftleşme isteğini nasıl gidereceğiz! sonuçta bu kediler bizim birer parçamız ve yavrumuz nasıl ki yemek yeme ve tuvalet ihtiyaçlarını karşılıyorsak çiftleşme ihtiyaçlarını da çeşitli yollarla karşılayabiliriz eğer ki müsait bir partner bulamıyorsak ve kısırlaştırmaya çok zaman varsa. Aşağıda yer alan videoda belki komik gelecek fakat kullanılan battaniyenin ne kadar işe yaradığını göreceksiniz.

Tags:
Leave a Comment